KONST / Litografier / Litografi 8102137
nr 810 2137
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Litografi, Lennart Jirlow (f. 1936), 274/310, signerad, motivets mått: 47x62
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:07:08
24/2 17:43:42
25/2 08:54:57
2.200 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow